Dzień Nauczyciela 14 IX 2020

Drodzy Nauczyciele i Pedagodzy! W dniu Waszego Święta składamy Wam najlepsze życzenia: zdrowia, wytrwałości i pasji! W tym roku szczególnie dziękujemy, że jesteście z dziećmi, nauczacie, pokazujecie świat, mimo wszelkich zagrożeń i przeciwności. Wszystkiego Dobrego! Uczniowie starszych klas w tym dniu przejęli stery. Prowadzili pełne zajęcia z poszczególnych przedmiotów. Przekonali się jak to jest być nauczycielem. A swoim wychowawcom dali … Read More

Zarabie – spacer integracyjny, IX 2020

9 września na Zarabiu integrowali się uczniowie i nauczyciele klas I – III. Na świeżym powietrzu najlepiej . Wspólny spacer, zabawa, wygłupy i lody ! Tego tylko nam było trzeba . Znaleźliśmy też czas na odrobinę nauki  na nowo otwartej Edukacyjnej ścieżce sensorycznej.

Lubogoszcz wycieczka integracyjna, IX 2020

8 września uczniowie i nauczyciele klas 4 – 7 wspięli się na Lubogoszcz 🙂 Wyruszaliśmy w mgle 🌫️, wracaliśmy w pełnym słońcu ☀️. A na szczycie pełna integracja, gry zespołowe i ognisko.

Mój Zielnik – projekt dla klas 4 – 5

Uczniowie klas IV i V przygotowali swoje zielniki. We wrześniu zorganizujemy wystawę, na której będzie można obejrzeć wszystkie prace uczniów. Poniżej prezentujemy kilka z nich. 

Szkoła online

Od 12 marca w zw. z zawieszeniem zajęć w Szkołach w całej Polsce, nasza Szkoła zaczęła działania online. Wszyscy przeszliśmy przyspieszony kurs informatyki 😉 Wynik pozytywny. Poza realizacją programu, udało się nam przeprowadzić kilka ciekawych interdyscyplinarnych projektów! Download (PDF, 27KB)

Zawieszenie zajęć – komunikat

Szanowni Państwo, decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. W tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.  W załączeniu przekazuję komunikat – proszę o uważne zapoznanie się z jego treścią i poinformowanie uczniów, rodziców … Read More

Dyskoteka i Tłusty Czwartek

W ostatni – Tłusty 🍩 Czwartek, odbył się bal karnawałowy dla dzieci z klas I – III. Zabawy 🎊, tańce 💃 🕺, wygłupy 🤪 no i słodkości! Dziękujemy wszystkim rodzicom oraz nauczycielkom za zaangażowanie w organizację wydarzenia!

Książka przewodnikiem na ziemi

W ramach projektu “Książka przewodnikiem na ziemi” organizowanego w Miejskiej Bibiliotece Publicznej, uczniowie klas I – III wzięli udział w zajęciach inspirowanych „kocią” literaturą, przygotowane przez panią Karolinę Muchę. Czytaliśmy, rozmawialiśmy, a na koniec zabraliśmy się za pracę plastyczną. Dzieci wykonały karnawałowe kocie maski 🐱. Przy okazji uczciliśmy Międzynarodowy Dzień Kota 😻!