Mój Zielnik – projekt dla klas 4 – 5

Uczniowie klas IV i V przygotowali swoje zielniki. We wrześniu zorganizujemy wystawę, na której będzie można obejrzeć wszystkie prace uczniów. Poniżej prezentujemy kilka z nich. 

Szkoła online

Od 12 marca w zw. z zawieszeniem zajęć w Szkołach w całej Polsce, nasza Szkoła zaczęła działania online. Wszyscy przeszliśmy przyspieszony kurs informatyki 😉 Wynik pozytywny. Poza realizacją programu, udało się nam przeprowadzić kilka ciekawych interdyscyplinarnych projektów! Download (PDF, 27KB)

Zawieszenie zajęć – komunikat

Szanowni Państwo, decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. W tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.  W załączeniu przekazuję komunikat – proszę o uważne zapoznanie się z jego treścią i poinformowanie uczniów, rodziców … Read More

Dyskoteka i Tłusty Czwartek

W ostatni – Tłusty 🍩 Czwartek, odbył się bal karnawałowy dla dzieci z klas I – III. Zabawy 🎊, tańce 💃 🕺, wygłupy 🤪 no i słodkości! Dziękujemy wszystkim rodzicom oraz nauczycielkom za zaangażowanie w organizację wydarzenia!

Książka przewodnikiem na ziemi

W ramach projektu “Książka przewodnikiem na ziemi” organizowanego w Miejskiej Bibiliotece Publicznej, uczniowie klas I – III wzięli udział w zajęciach inspirowanych „kocią” literaturą, przygotowane przez panią Karolinę Muchę. Czytaliśmy, rozmawialiśmy, a na koniec zabraliśmy się za pracę plastyczną. Dzieci wykonały karnawałowe kocie maski 🐱. Przy okazji uczciliśmy Międzynarodowy Dzień Kota 😻!

Dzień Otwarty 29 lutego 2020

Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na Dzień Otwarty, który rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2020/21 do klas I – IV*. Przewidujemy też słodki poczęstunek i napoje. *W przyszłym roku szkolnym będziemy mieć już 7 klas w naszej Szkole, jednak ze względu na wolę utrzymania kameralnych grup, rekrutacja odbywa się jedynie do klas I – IV!

Świąteczne spotkanie 2019

W tym roku uczniowie klas I – III i klas IV – VI przygotowały osobno przedświąteczny występ i spotkanie dla nauczycieli i rodzin. Było uroczyście 😇 ale i zabawnie 😈  Piękna muzyczna oprawa 🎻 i przejęcie dzieci podczas występów oraz słodki poczęstunek i podarunki dla wszystkich. 🎄 🎁

Konwencja o prawach dziecka

Włączyliśmy się w obchody 30 rocznicy uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Zorganizowaliśmy specjalne zajęcia edukacyjne, mające na celu zwrócenie uwagi na prawa dziecka na świecie. Konwencja o prawach dziecka uchwalona 20.11.1989 roku przez ONZ, to najważniejszy dokument dotyczący praw dzieci na świecie. Mówi o tym, że każdemu dziecku, niezależnie od koloru skóry, wyznania czy pochodzenia, przysługują takie same prawa – … Read More

Świętujemy Dzień Niepodległości

W tym roku z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wzięliśmy udział w kilku wydarzeniach. ✌️ Wspólnie z uczniami z całego kraju  odśpiewaliśmy hymn.  Uczestniczyliśmy w warsztatach w Muzeum Niepodległości w Myślenicach. 12 listopada wszyscy spotkaliśmy się na akademii przygotowanej przez uczniów klas I – III. Wykonaliśmy też okolicznościowe prace plastyczne  🇵🇱 Więcej zdjęć dostępnych na naszym profilu FB.