Świętujemy Dzień Niepodległości

W tym roku z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wzięliśmy udział w kilku wydarzeniach. ✌️ Wspólnie z uczniami z całego kraju  odśpiewaliśmy hymn.  Uczestniczyliśmy w warsztatach w Muzeum Niepodległości w Myślenicach. 12 listopada wszyscy spotkaliśmy się na akademii przygotowanej przez uczniów klas I – III. Wykonaliśmy też okolicznościowe prace plastyczne  🇵🇱 Więcej zdjęć dostępnych na naszym profilu FB.

Trening Skutecznego Rodzica

Wraz ze Stowarzyszeniem Moc Różnych Razem oraz  EduLab Centrum Terapii i Rozwoju zapraszamy wszystkich Rodziców na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w siedzibie naszej szkoły: Download (PDF, 512KB)

Wakacje 2019

Życzymy wszystkim fantastycznych wakacji, pełnych wrażeń, nowych przygód i relacji! Rodziców zapraszamy do galerii zdjęć z rozdania świadectw i kilku czerwcowych wyjść i zajęć: http://podstawowa.neoschool.pl/koniec-roku-szkolnego-2018-19/

Półkolonie – lato 2019

W imieniu organizatorów – Pracowni Kontaktu  oraz Amplus Actio zapraszamy na letnie półkolonie. Cztery terminy do wyboru, szczegóły na plakacie obok. Dla uczniów Montessori NeoSchool przewidziane są zniżki. Kontakt: 606 905 718 Download (PDF, 201KB)

Pozytywna Dyscyplina warsztaty dla Rodziców

Serdecznie zapraszamy na dwudniowe warsztaty dla Rodziców z Pozytywnej Dyscypliny, pierwsza część już w maju: 18 maja – od 10.00 do 16.00. Zapisy pod numerem telefonu: 783 986 144 lub u nas w sekretariacie. Download (PDF, 613KB)

Kiermasz Wielkanocny 2019

Zapraszamy na II Kiermasz Ekomini pojawi się wiele wspaniałych osób z wyjątkowymi lokalnymi produktami i rękodziełem. Spotkajmy się przy dobrej kawie i w dobrej atmosferze. Podczas kiermaszu będziemy zbierać niepotrzebną odzież dzięki platformie Ubrania do oddania. Każdy kilogram niezniszczonej odzieży = 1 zł na warsztaty z Eko Recyklingu dla dzieci, które zorganizuje nasza fundacja. O dawkę wiedzy merytorycznej dla rodziców zadba Pozytywnie. Olga Pośpiech podczas … Read More